niedziela, 17 września 2017

Konkurs z nagrodamiNiedawno mojego bloga odwiedziła 25 000 osoba. To już ćwierć miliona, haha :P To wspaniałe, że tak wiele osób tutaj zagląda, komentuje i zostawia miłe słowo :) Dzięki temu wiem, że nie piszę dla siebie, że treści do Was trafiają, a być może sprawiają również przyjemność :)
W związku z tym, że bardzo doceniam Wasze zaangażowanie, mam dla Was konkurs!
Konkurs odbywa się równolegle na FP Pracowni Esme oraz na blogu, zgłoszenia będą zsumowane – każdy z uczestników wybiera, czy chce wziąć udział w konkursie na FP, czy na blogu.

Do wyboru są następujące nagrody:
1. Notes w kolorystyce i stylu wybranym przez Zwycięzcę (szczegóły zostaną ustalone po ogłoszeniu wyników). Notesy zaprezentowane w poście są zdjęciami przykładowymi;
2. Zniżka wysokości 25% na dowolne warsztaty kreatywne z oferty Pracowni Esme: https://pracowniaesme.pl/pl/c/Warsztaty-kreatywne/31 (rabat będzie ważny do 31 grudnia 2017 r., rabat jest jednorazowy, na jeden rodzaj warsztatów, dla jednej osoby, termin spotkania zostanie ustalony po ogłoszeniu wyników);
3. Rabat wysokości 25% na cały asortyment w sklepie: https://pracowniaesme.pl/ (rabat ważny do 31 grudnia 2017 r.)

Do każdej z powyższych nagród dołączony zostanie dodatkowy drobiazg-niespodzianka.
Przykładowe zdjęcia notesów i przepiśników:
ZASADY:
1. Aby wziąć udział w zabawie należy w komentarzu pod tym postem udzielić odpowiedzi na pytanie: "Za co lubisz jesień?" oraz wybrać jedną z trzech nagród, podając numer z listy powyżej.
2. Forma odpowiedzi jest dowolna: można napisać, narysować, zrobić zdjęcie, zaśpiewać. Odpowiedź możecie zamieścić bezpośrednio pod postem, w komentarzu, albo na swoim blogu, a tutaj wkleić link do posta z odpowiedzią.
3. Konkurs trwa od chwili ogłoszenia do 1.10.2017. do godz. 23:59.
4. Spośród zgłoszeń komisja (mój mąż i ja) wybierze trzech Zwycięzców - po jednym na każdą z trzech nagród.
5. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 5 dni po zamknięciu konkursu.
6. Sponsorem nagród w konkursie jest Pracownia Esme.
7. Koszty wysyłki nagrody nr 1 na terenie Polski pokrywa Organizator konkursu.
8. Organizator konkursu nie pokrywa kosztów przejazdu Zwycięzcy w ramach nagrody nr 2. Warsztaty odbędą się w siedzibie Pracowni Esme, w Częstochowie.
9. Organizator konkursu nie pokrywa kosztów wysyłki nagrody nr 3.


Będzie mi bardzo miło, jeśli informacją o konkursie zechcecie podzielić się ze swoimi znajomymi :) Nie jest to jednak wymóg wzięcia udziału w konkursie.
Jeśli jednak zechcecie poinformować innych o konkursie, to poniżej zostawiam banerek ;)
Bawcie się dobrze i powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś :)
Zostaw dla mnie komentarz - chętnie z Tobą podyskutuję.