czwartek, 11 maja 2017

Różany komplet - Księga Gości i kartka ślubna


Niedawno powstał komplet, będący prezentem ślubnym. W skład zestawu wchodziła Księga Gości oraz kartka w pudełku. Całość utrzymana była w jasnych kolorach, a jako baza posłużyły piękne papiery z różami od Studio75.Główną dekoracją Księgi Gości stanowiła kompozycja roślinna, zroszona wieloma kropelkami bezbarwnych perełek w płynie:Na okładce pojawił się piękny napis od Crafty Moly. Ozdobiłam go ciemno zielonym pudrem do embossingu.Na sprężynie zagościł tag z aniołkami. Z jednej strony aniołek pracuje nad wykuciem obrączek:


z drugiej strony inny aniołek gra na flecie Marsz Weselny:


Wnętrze okładki (zarówno przód, jak i tył) zdobią bordery z Wycinanki:


 Pierwsze karty Księgi zajmują wpisy (po polsku i angielsku, bo wesele było międzynarodowe), będące "listem" do gości:Do kompletu powstała kartka, utrzymana w tej samej kolorystyce i stylu, co Księga Gości:


A do kartki pudełeczko, które było jednocześnie "kopertą" na upominek pieniężny:Zestaw (kartka i pudełko) w całości prezentował się tak:


Prezent podobno sprawił Młodej Parze wiele radości. Goście w pierwszy dzień podeszli do Księgi Gości z dozą nieśmiałości, ale już w dzień poprawin Księga krążyła między stołami i goście chętnie się wpisywali, a nawet pokusili się o działalność twórczą - powstało wiele rysunków :)

Myślę, że taki prezent będzie wspaniałą pamiątką dla małżonków, będą do niego wielokrotnie zaglądać i wspominać ten szczególny dzień :)


Dawno nie brałam udziału w wyzwaniach, zatem pracę zgłaszam do:oraz Artimeno

10 komentarzy:

 1. Uroczy, romantyczny zestaw, pełen spokoju :) A taka zapisana i obrysowana księga przez gości na pewno jest bezcenną pamiątką :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo żałuję, że nie byłam świadoma możliwości zrobienia czegoś tak fajnego, jak brałam własny ślub, byłaby cudowna pamiątka :)

   Usuń
 2. This is really beautiful! Thanks for playing at Altair Art

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękny zestaw <3, bardzo, bardzo mi się podoba :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna <3
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Artimeno!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny zestaw! Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu Artimeno!!!!

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że tu jesteś :)
Zostaw dla mnie komentarz - chętnie z Tobą podyskutuję.