Zakładka do książki - mixed media i stara książka

 


Cześć!

Lubisz czytać, czy raczej książki nie są w centrum Twoich zainteresowań? Ja czytam bardzo dużo. Zarówno lekkiej, rozrywkowej literatury, jak i rożnego rodzaju książek z wiedzą (poradniki, książki rozwojowe czy podręczniki). Choć w ostatnim czasie sporo korzystam z materiałów cyfrowych (internet jest pełen wiedzy), to przy łózku niezmiennie leży sterta książek ,które aktualnie czytam. Bo zwykle jest ich przynajmniej cztery. Plus bajki na dobranoc dla córki 😉

Dlatego co jakiś czas robię nową zakładkę. Bo stare się zużywają. A nawet, jeśli nie, to po prostu lubię sobie wymieniać zakładki. Nowa książka - zmiana zakładki. Zresztą, zawsze potrzebuję kilku sztuk 😁
Poprzednia zakładka do książki, którą stworzyłam, była fioletowo-czarna. Praca bardzo symboliczna i bardzo dla mnie ważna, choć skromna w formie.

Tym razem zakładka niewielka, ale za to mocno potraktowana mediami. Wzory z masy plastycznej zabarwione proszkami Rainbow Colors. Kropką na i są fragmenty starej książki "niedbale" przyklejone po tylnej stronie zakładki.
 

 

------------------------------

Serdecznie pozdrawiam 💗

 https://www.instagram.com/pracownia.esme/https://esmescrap.blogspot.com/2019/11/proste-kartki-bozonarodzeniowe.html

 

Komentarze

 1. Zakładka przecudna! Media na zakładce wyglądają zarąbiście! Szkoda, że nie zgłosiłaś się do wyzwania zakładkowego. :)
  Kocham czytać! Książka to podstawowe źródło wiedzy, jej forma nie ma znaczenia, czy audiobook, czy papierowa, czy ebook, to nadal książka. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna zakładeczka, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się takie mediowe zakładki :) Na razie jednak robię same papierowe. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Cieszę się, że tu jesteś :)
Zostaw dla mnie komentarz - chętnie z Tobą podyskutuję.